Jak przebiega współpraca z nami?

Nasz proces projektowy opiera się o trzy zasadnicze elementy:

Analiza stanu istniejącego i opisanie problemu.
By skutecznie rozwiązać Twój problem, musimy poświęcić czas na dotarcie do jego sedna, niejednokrotnie trafne jego zdefiniowanie jest bardzo trudne. Jesteśmy ograniczeni swoimi przyzwyczajeniami, utartymi drogami postępowania i niezliczoną ilością mitów. Na tym etapie spróbujemy je obalić.

Sformułowanie założeń i zakresu naszej pracy.

Razem z Tobą zastanowimy się jakie są Twoje priorytety, potrzeby, ograniczenia i marzenia. Może to być pełna lub częściowa koncepcja projektu wnętrz; „metamorfoza” dzięki której wprowadzisz pewne zmiany/ udogodnienia lub konsultacje, podczas których podzielimy się swoją wiedzą.

Koncepcje rozwiązań

Koncepcje projektów wnętrz przedstawiamy na realistycznych wizualizacjach oraz rzutach/ widokach. Wykorzystujemy konkretne technologie, materiały, meble, elementy wyposażenia i w razie potrzeby tworzymy listy zakupów.

Może się okazać, że rozwiązaniem będzie propozycja zmiany Twoich przyzwyczajeń, lub technik jakie stosowałaś/stosowałeś w codziennych aktywnościach. Mogą to być fundamentalne zmiany dotyczące Twojego stylu życia a może drobne jak się wydaje z pozoru błahe rzeczy.
Czego się po nas spodziewać?

Twórczej energii, kreatywności, profesjonalizmu, doświadczenia, ścisłej współpracy, odpowiedzialności, wnikliwej diagnozy sytuacji, pasji