Aga
Architekt wnętrz z dyplomem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, autorka i współautorka wielu projektów wnętrzarskich (od 2008 roku powstających pod szyldem MojePokoje), graficznych, fotograficznych oraz ilustracji. Prowadzi bloga agaplieth.blogspot.com oraz shadesofgreen.pl. Studiuje zagadnienia związane z minimalizmem, slow fashion, upcyclingiem, naturalnymi kosmetykami oraz zdrowym domem.

Ania

Politolog i filozof Nauk Społecznych z dyplomem Uniwersytetu Śląskiego. Od sześciu lat prowadzi restaurację ze zdrową żywnością. Intensywnie jeździ na rowerze. Interesuje się ekologią, zdrową kuchnią, naukami społecznymi, podróżami. Promuje zdrowy styl życia, racjonalizuje ekologiczne rozwiązania na co dzień, zbiera doświadczenia i przepisy.

Tomek
Dr sztuki, ASP w Gdańsku, projektant wzornictwa. Zajmuje się metodyką projektowania, ergonomią w projektowaniu i projektowaniem krytycznym. Członek SPFP Współzałożyciel  PCT w Gdyni i Grupy Badawczej 01 Trenuje kolarstwo, interesuje się fotografią, jest autorem wielu projektów z dziedziny wzornictwa.